6 відгуків
+380 (50) 659-75-80
+380 (50) 041-11-85
Репетиторський центр

Відгуки про компанію Репетиторський центр «Ерудит Плюс»

Додати відгук
 • Оксана
  Відмінно

  Дуже квалiфiковані викладачі.

 • Покупатель
  Відмінно

  Репетиторський центр «Ерудит Плюс» в місті Київ став фіналістом конкурсу «Найякісніші послуги і товари року»!
  Діяльність репетиторського центру «Ерудит Плюс» спрямована на надання професійних послуг у сфері додаткового позашкільного навчання. Заняття поєднують в собі традиційні методики поглибленого вивчення дисциплін і сучасні підходи до організації навчання.
  Діти мають можливість займатися в групах або відвідувати індивідуальні заняття.
  Основний спектр послуг полягає у фундаментальній і системній підготовці школярів з наступних дисциплін:
  математика,фізика,українська мова,німецька мова,польська мова.
  Ерудит Плюс надає ряд додаткових та інформаційних послуг:
  • Спецкурси непередбачені базовим навчальним планом
  • Підготовка до іспитів, олімпіад
  • Підготовка домашнього завдання
  • Підготовка до ДПА та ЗНО
  Всі викладачі Центру мають відповідні дипломи та сертифікати про освіту. На заняттях використовують багато додаткового навчального та розвиваючого дидактичного матеріалу.
  Професіоналізм і високу кваліфікацію викладачів, застосування європейського підходу і досвіду надання послуг високо оцінили всі, хто проходив навчання в Центрі, тому компанія Знак Якості нагородила колектив «Ерудит Плюс» Дипломом та Кубком "Знак Якості"!
  А також вручили репетиторському центру «Ерудит Плюс» фірмовий штамп "Гарантія Якості"!
  Вітаємо! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди рухатися вперед, підкорювати будь-які вершини

 • Покупатель
  Відмінно

  Для тих, хто хоче вивчити польську мову - один з найкращих, якщо не найкращий варіант на Позняках. Викладання польської мови ведеться на найвищому рівні, адже це рідна мова викладача. Незважаючи на це, пані Пауліна чудово володіє російською та українською мовами.Окремо хочу подякувати адміністратору Олександрі, яка завжди на зв'язку і виршіть будь-яке питання.

 • Покупатель
  Відмінно

  Добрый день, хочу высказать свою благодарность специалистам организации Эрудит. В первую очередь Александре за понимание и предоставление таких услуг и таких отличных специалистов . Мой сын Машуров Вадим , начал заниматься с середины семестра по подготовке к ДПА, но благодаря преподавателю по украинскому языку и математике Елене Викторовне они смогли донести и обучить моего сына , главное дать знания и немаловажно найти к нему подход. Так как в нашей гимназии подхода никто не ищет . Еще раз огромное спасибо , сын с удовольствием ходит на эти занятия . Если была бы возможность водила бы так на все занятия вместо школы. Спасибо Вам за такую возможность и профессионализм !!!! Также будем продолжать ходить на следующий учебный год. Всем буду рекомендовать и уже рекомендовала в нашей гимназии организацию Эрудит!!! Спасибо преподавателям !!! Спасибо всем!!!

 • Покупатель
  Відмінно

  Спасибо специалистам!
  Мои ожидания оправдались, у моего ребенка повысилась оценка по математике на три балла и появилось понимание этого предмета, при том, что она походила пару месяцев всего. Еще важно, что ребенку нравиться учитель.

 • Юлія
  Відмінно

  Чудовий центр! Син у захваті від педагога з математики Олени Вікторівни, відвідує заняття із задоволенням. Завдяки професійності педагога, покращили оцінки в школі, здобули поглибленні знання та отримали найкращий результат у школі з міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner